Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

środki z promocji prepaid

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (23.01.2013, 14:08)

  to jest odpowiedź na post:  Środki z konta promocyjnego można wykorzystać na połączenia do sieci Orange i na stacjonarne, na sms i mms do Orange oraz na transmisję danych.

  Nie można tych środków przelać na konto główne. 


   Witam. Zastanawia mnie kiedy sa brene srodki z konta promocyjnego???

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (23.01.2013, 15:02)

  to jest odpowiedź na post:


   Witam. Zastanawia mnie kiedy sa brene srodki z konta promocyjnego???  Środki z konta promocyjnego pobierane są przed środkami z konta głównego na połączenia do sieci Orange i na stacjonarne, sms i mms do Orange oraz na transmisję danych. Jednak, jeżeli masz aktywne pakiety dodatkowe, w pierwszej kolejności schodzą środki z pakietów.

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (04.02.2013, 11:29)

  czyli te srodki promocyjne to pic na wodę  bo jeszcze nigdy nie udało mi sie ich wykorzystać gdyz zawsze mam jakis pakiet esemesów bąź minuty no i na koncie głównym zawsze coś wiec te srodki mi zawsze przepadają. Nieźle nas w konia robią... tylko w orange to jest mozliwe

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (04.02.2013, 16:46)

  to jest odpowiedź na post:

  czyli te srodki promocyjne to pic na wodę  bo jeszcze nigdy nie udało mi sie ich wykorzystać gdyz zawsze mam jakis pakiet esemesów bąź minuty no i na koncie głównym zawsze coś wiec te srodki mi zawsze przepadają. Nieźle nas w konia robią... tylko w orange to jest mozliwe  W pierwszej kolejności schodzą pakiety dodatkowe, potem środki promocyjne i na końcu środki z konta głównego.

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (23.05.2013, 15:48)

  W konia nikt Cię nie robi...
  Po prostu jak masz pakiet, to Ci najpierw bierze z pakietu, bo jest taniej, wiec nawet zyskujesz a tym, a jak zawsze masz minuty i wszystkie promocje to konto promocyjne i tak jest dłużej ważne niż zwykle konto, więc nie przepadają...

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (05.09.2013, 15:53)

  A czy mogę w pierwszej kolejności, przed kontem głównym wykorzystać środki z promocji prepaid na połączenia z Francji do Polski, czy tylko z głównego ???

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (05.09.2013, 17:47)

  to jest odpowiedź na post:

  A czy mogę w pierwszej kolejności, przed kontem głównym wykorzystać środki z promocji prepaid na połączenia z Francji do Polski, czy tylko z głównego ???
  Jak było niejednokrotnie pisane na tym forum w roamingu środki są pobierane z konta głównego.

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (10.10.2013, 19:31)

  Prawda taka że zamiast udzielić konkretnej odpowiedzi jak to wszystko działa,a raczej ma działać to jakies ogólnikowe odpowiedzi podsuwacie...wielcy mi specjaliści:P a tak na marginesie to te wszystkie promocje to wielka sciema i złodziejstwo:)))

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (02.11.2013, 19:45)

  Nigdy nie skorzystałam z tych zasranych środków promocyjnych , bo  się nida albo to jest taka tylko zmyłka ,poco w ogóle taka promocja .Jak się tylko załaduje konto ,to od razu powiadamiają o promocji .To jest chyba jakiś kant dla zachęty i naciągania klientów..

  W Twoim przypadku możesz złożyć reklamację do BOK na adres bok@orange.pl
  [/cytat]

 •  

  Odp: środki z promocji prepaid (20.11.2013, 17:52)

  to jest odpowiedź na post:  Środki z konta promocyjnego pobierane są przed środkami z konta głównego na połączenia do sieci Orange i na stacjonarne, sms i mms do Orange oraz na transmisję danych. Jednak, jeżeli masz aktywne pakiety dodatkowe, w pierwszej kolejności schodzą środki z pakietów.  No nie żartuj. I Ty niby jestes flownym specjalista?? Tak sie sklada, ze wzielam pakiet internetowy  nie poszlo mi z konta promo tylko z glownego. Dzwoniac do znajomych z orange jest ta sama sytuacja. Dlatego odpowiedz czlowieku na jedno proste pytanie:
  jak przelac kase z konta glownego do skarbonki? Bo ze na glowne nie da sie przelac, to wiadomo.
  Pzdr

aktualnie na forum znajduje się 1655 gości i 4 zalogowanych użytkowników